Jak se stát členem svitavského atletického oddílu?

 

Pokud čtete tyto řádky, jste nejspíše na našem atletickém webu www.atletikasvitavy.cz.

 • Překlikněte si do sekce "Tréninkové skupiny".
   
 • Vyberte tréninkovou skupinu, která Vám vyhovuje, a kontaktujte příslušného trenéra. Můžete se také přijít podívat přímo na trénink.
  V letním období se tréninky konají na Svitavském stadionu, v zimním období v hale Šapitó na stadionu a v městských tělocvičnách.
   
 • S trenérem se dohodnete na podmínkách a získáte bližší informace. Dítě si může trénink vyzkoušet a poté se rozhodne, zda se chce stát součástí našeho kolektivu.
   
1) Klubový informační systém atletiky KIS.

V případě zájmu o členství je třeba, aby Vám byl vytvořen elektronický účet v Klubovém informačního systému atletiky (KIS).
 • O zřízení přístupu požádejte svého trenéra, nebo e-mailem na adrese kis.tjsvitavy@seznam.cz.  Přihlašovací údaje obdržíte obratem.
   
 • Video-návod pro první přihlášení do systému KIS naleznete "ZDE".
   
 • Po přihlášení do KIS vyplňte svůj uživatelský profil.
   
 • Je třeba dát souhlas se zpracováním osobních údajů.
   
 • Prostřednictvím KIS provedete též úhradu členských a oddílových příspěvků (video-návod).
  Informace o platbě příspěvků zde: "Platby,příspěvky".
   
 • V systému KIS také získáte potvrzení o platbě pro proplacení u pojišťovny.
   

2) Lékařské posouzení zdravotní způsobilosti.

Všichni členové, kteří se budou účastnit závodů, jsou povinni doložit lékařské posouzení zdravotní způsobilosti, které vystaví praktický lékař. Jedná se o povinnost stanovenou vyhláškou č. 391/2013 Sb. o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu. Potvrzení se rovněž nahrává do uživatelského profilu v KIS (video-návod). Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti k tělovýchově a sportu si můžete stáhnout zde: "Dokumenty ke stažení".


Pokud se stanete členem našeho oddílu, budete díky KIS informování o termínech tréninků či závodů, ve svém uživatelském profilu uvidíte, zda máte zaplacené příspěvky či platnou lékařskou prohlídku. Rodiče mají přehled o docházce svých dětí na tréninky. Bližší informace o zavedení, fungování a přínosech KIS najdete v průvodním dopise Tělovýchovné jednoty Svitavy.

 

Těšíme se na Vás! 
 

 

Komentáře

Nový vzkaz
nick  
text
 
 
767+6devět  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.

aktualizováno: 03.06.2021 09:32:12