Chcete své dítě přihlásit do atletiky? Postupujte podle těchto kroků:
 

1.    Kontaktujte příslušného trenéra – viz sekce Kontakty, případně přijďte rovnou na vybraný trénink – viz sekce Tréninky (nejlépe 15 minut před začátkem). V letním období se tréninky konají na Svitavském stadionu, v zimním období ve Sportovní hale na stadionu a v městských tělocvičnách.

 

2.    S sebou – pití, vhodná obuv, v případě chladného počasí více lehčích vrstev, v případě teplého počasí lehké oblečení, pokrývka hlavy atd.

 

3.    Poté, co si pár tréninků vyzkoušíte a jste spokojeni, vyplňte přihlášku do Tělovýchovné jednoty, a formulář Souhlas se zpracováním osobních údajů, které si stáhnete v sekci Dokumenty (případně je obdržíte u svého trenéra). Vyplněnou přihlášku oskenujte a zašlete na email: atletikasvitavy@seznam.cz

 

4.    Na bankovní účet zaplaťte atletické příspěvky – viz podsekce "Platby, příspěvky.

 

5.    Objednejte se u svého lékaře a svému trenérovi odevzdejte vyplněnou Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti k tělovýchově a sportu – viz sekce Dokumenty –  Toto potvrzení není potřeba u dětí, které zatím budou "pouze" docházet na tréninky. Až v případě, že je trenér vybere do skupiny, která se účastní závodů, bude potvrzení potřeba.

 


 

Komentáře

Nový vzkaz
nick  
text
 
 
74-8čtyři  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist

aktualizováno: 25.11.2020 21:06:20